День бандури у Чернігові

Творча зустріч з Українською капелею бандуристів імені Тараса Шевченка

20 жовтня 2018 року 15:30-20:00
Чернігівська музична школа N 1 імені С.В.Вільконського
м.Чернігів, вул. Т.Шевченка, 23

20 жовтня в рамках свого ювілейного турне Україною славетний колектив – Українська капеля бандуристів імені Тараса Шевченка завітає до Чернігова.

Програма візиту Капелі до Чернігова надзвичайно цікава та змістовна.

Поціновувачі українського мистецтва та традицій зможуть подивитись документальну стрічку про історію Капелі бандуристів «Хоробра сімнадцятка» та поспілкуватися з її автором та режисером Орестом Сушком (Канада).

В рамках візиту заплановано цікавий та змістовний майстер-клас з відомим бандуристом та майстром бандур Андрієм Бірком (США).

Нa завершення творчої зустрічі, музиканти Української капелі бандуристів імені Тараса Шевченка на чолі з мистецьким керівником колективу та його головним диригентом Олегом Махлаєм заграють Урочистий концерт.

У концерті також братимуть участь місцеві колективи – Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Зразковий ансамбль бандуристів «СОКОЛИКИ» (художній керівник – заслужений працівник культури України Валентина Іщенко, керівник та диригент – заслужений працівник культури України Олена Товпеко) та Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (удожній керівник та диригент – заслужена артистка України Раїса Борщ, хормейстер та диригент – заслужений працівник культури України Микола Борщ).